AMADEUS SILVER 3 ile TUNA NEHRİ & BAŞTANBAŞA ORTA AVRUPA

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı
a

5*DLX NEHİR GEMİSİ AMADEUS SILVER 3 İLE

TUNA NEHRİ & BAŞTANBAŞA ORTA AVRUPA

ALMANYA - AVUSTURYA - MACARİSTAN - SLOVAKYA  

Passau - Regensburg - Passau - Linz(*Chesky Krumlow)-Emmersdorf (*Melk)  Dürnstein

Viyana(1 gece konaklama) – Bratislava - Esztergon - Budapeşte(1)

08 Ekim 2023

1.Gün              İSTANBUL – MÜNİH - PASSAU (ALMANYA) (08.10.2023)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Anadolu Jet Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Anadolu Jet Havayolları'nın, tarifeli seferi ile Münih'e hareket ediyoruz. Münih'e varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Passau’da bizi bekleyen gemimize transfer. (170km) Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz 18.00'de hareket edecek.

 

2.Gün              REGENSBURG (09.10.2023)

Gemimiz sabah saat 09:30’da Regensburg limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Weltenburg manastırı & Kelheım yürüyüş turu & Regensburg yürüyüş turuna katılabilirler. Buradan 20:00’da Passau limanına gitmek için ayrılacaktır. Geceyi gemimizde çeşitli aktivitelerle geçirebilirsiniz.

 

3.Gün              PASSAU – LİNZ (10.10.2023)

Gemimiz sabah saat 08:00’da Passau limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Salzburg veya Chesky Krumlow turuna katılabilirler.  Burada kısa bir mola verdikten sonra saat 10:00’da Linz limanına gitmek için hareket edecektir. Linz limanına ise saat 16:30’da yanaşacaktır. Buradan 22:00’da hareket edecektir. Geceleme gemimizde olacaktır.

 

4.Gün              EMMERSDORF (*MELK) – DÜRNSTEİN – VİYANA (11.10.2023)

Gemimiz Emmersdorf limanına saat 08:00’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Melk şehir ve Benedict Manastırı ve müzesi turuna  katılabilirler. Buradan saat 12:00’da Dürnstein limanına gitmek için ayrılacaktır. Dürnstein limanına ise 14:00’da yanaşacaktır. Buradan da Viyana limanına gitmek için 17:30’da hareket edecektir. Viyana limanına ise saat 22:00’da yanaşacaktır. Geceyi burada geçirecektir.

 

5.Gün              VİYANA (12.10.2023)

Sabah kahvaltıdan sonra Viyana da serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Viyana Şehir turu ve akşam klasik müzik konser turuna katılabilirler.  Gemimiz Viyana limanından saat 23:30’da Bratislava’ya gitmek için hareket edecektir.

 

6.Gün              BRATİSLAVA (13.10.2023)

Gemimiz Bratislava limanına sat 08:00’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Bratislava şehir turuna katılabilirler.  Buradan hareket saati 22:00’dır. Geceyi gemimizde çeşitli aktivitelerle geçirebilirsiniz.

 

7.Gün              ESTERGOM – BUDAPEŞTE (14.10.2023)

Gemimiz 07:00’da Estergom limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Sztendere- Visegrad -Esztergon turuna katılabilirler. Burada kısa bir mola verdikten sonra saat 08:30’da hareket ederek Budapeşte limanına varacaktır. Budapeşte limanına varış saati 13:00 olarak belirlenmiştir. Dileyen  misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Budapeşte şehir turuna katılabilirler. Geceleme Budapeşte limanında olacaktır.

 

8. Gün             BUDAPEŞTE – İSTANBUL (15.10.2023)

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer.  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Anadolujet Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varışımızın ardından turumuz sona eriyor.

 

UÇUŞ BİLGİLERİ

TARİH

UÇUŞ KODU

PARKUR

KALKIŞ

VARIŞ

08.10.2023

TK 7738

SAW –MUC

10:15

12:00

15.10.2023

TK  7747

BUD- SAW

15:00

18:20

 

 

 

Ek Bilgiler

AMADEUS SILVER 3
2016 yılında seferlerine başlayan gemi, 135 metre, 84 kabin / 168 yolcu kapasitelidir. Tüm kabinlerde; oturma alanı, Tv, wi-fi hizmeti, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunmaktadır.

AMADEUS gemileri arasında en yeni gemi olma özelliğine sahip bu gemi toplam 72 adet geniş deluxe kabin ve 12 adet AMADEUS Suit sunmaktadır. Diğer gemilerimizde olduğu gibi, Mozart ve Strauss Güvertesindeki kabinlerde de, tüm kabin cephesine uzanan ve AMADEUS gemileri için özel olarak tasarlanmış alçaltılmış panoramik pencereler bulunmaktadır. Tüm deluxe kabin ve süitlerde konforlu, ferah banyolar, bilgi-eğlence sistemleri, düz ekran televizyon, telefon, kabin kasası, minibar ve kişiye özel ayarlanabilen klima bulunmaktadır. Ayrıca süitlerde rahat bir köşe kanepe, lüks banyo ve dışarı çıkmalı dış balkon bulunmaktadır.

Uçuşunuz ile ilgili önemli bilgiler;
o    Havalimanı buluşma saati, genelde uçuştan 2sa 30dk önce olup, detaylar tur hareketinden 2 gün öncesinde ayrıca iletilecektir. Avrupa Havalimanlarında yaşanan güvenlik kontrolleri sebebiyle tur dönüşlerinde 3 saat önce havalimanına transferiniz yapılacaktır.
o    Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir ve havayolları tarafından belirlenmektir..
o    İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, kesin rezervasyon esnasında müsaitlik alınması ve akabinde işlem yapılması gerekmektedir.
o    Ankara İzmir dışında bağlantı veren şehirlerin ek olarak teyit edilmesi gerekmektedir.
o    Konfirme edilen iç hat bağlantıları 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir. 
o    Gruplarda iç hat bağlantı fiyatları geçerli olmayabilir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.
o    Tablo da *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.
o    Operatör Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Operatör Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

İptal Şartları

Notlar

AMADEUS SILVER 3 ile TUNA NEHRİ & BAŞTANBAŞA ORTA AVRUPA Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

7/24 İLETİŞİM HATLARIMIZ!
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • WhatsApp 0533 916 14 19
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Anadolu jet Havayolları ile İstanbul (SAW) – Munih (MUC) / Budapeşte  (BUD) - İstanbul (SAW) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergileri 
 • 2016 Yapımı, Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilinde servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Gemide canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Hoş geldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü  
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri (Grup 20 kişi olduğu takdirde)
 • Turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 77 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Her türlü kişisel harcamalar 
 • Programda belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Seyahat & Sağlık Sigortası ve Sür primi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Şoför ve rehber bahşişleri
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Benzer Turlar

PUANLA VE YORUM YAP
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.